Projekt

Projekt moderních domů Cube Vilahouse se nachází na samém vyústění ulice Sokolská v Mělníku. Jedná se o uzavřený komplex 7 bytových jednotek ve dvou řadových trojdomech a jednom soliterním rodinném domě.

Rodinné domy jsou dvoupodlažní, nepodsklepené a ke každému z nich náleží dvě parkovací stání. Obrovským benefitem je fakt, že jednotlivé pozemky budou předávány oplocené a se založenou vegetací.

Obývací pokoje jednotlivých bytových jednotek budou osazeny velkými francouzskými okny – portály, z nichž se budete kochat výhledem do zahrady. Samozřejmostí je dokončení prací kolem domu, a to včetně terasy. Díky komplexu výše uvedeného působí celý projekt velmi uceleným a nadstandardním dojmem.

Výstavba rodinných domů je v plném proudu a její dokončení se předpokládá v průběhu léta 2020.

Jak stavíme a jaké používáme materiály

Srdcem a hlavou projektu je společnost Building Invest EU s.r.o., která ovšem není realizační, ani stavební firmou. Prioritou je, aby partneři, kteří pro nás zaštiťují realizaci celého projektu byli seriózní, stabilní a byla za nimi kvalitně odvedená práce. Proto spolupracujeme s betonářskou skupinou Goldbeck, která je dodavatelem prefabrikátů staveb v rámci skelet systému.

Důležitým partnerem je společnost Kargea s.r.o. – zkušená stavební firma s množstvím realizací, kterou jsme důkladně poznali a prověřili na některých nelehkých realizacích. Použití skelet systému umožňuje jednak realizovat bez ohledu na roční dobu, ale také to minimalizuje mokré procesy a stavbu celkově zrychluje a zpřesňuje. Výstavba běžného rodinného domu touto metodou trvá cca 5-6 měsíců.

Konstrukci domu tedy tvoří skeletový systém, obvodové zdivo je pak z betonových tvárnic BEST UNIKA tl. 200 mm.vnitřní příčky jsou tvořeny porobetonovými tvárnicemi YTONG tl. 100, resp. 150 mm. Stropy jsou tvořeny železobetonovými panely tl. 250 mm, nicméně jsou použity ještě podhledy ze sádrokartonu, které dodávají interiéru na celistvosti a eleganci. V domě jsou osazena plastová izolační trojskla VEKRA a dominantní prosklený portál je z hliníku. Kompletní popis konstrukce domu je naleznete na webu.

Na klíč

Všechny bytové jednotky i zázemí bytových domů pro vás dokončíme včetně zařizovacích předmětů a vy tak převezmete klíče od svého vysněného bydlení a můžete se nastěhovat.

Dokončení domů se předpokládá v létě 2020, a to včetně dokončovacích prací kolem bytových domů. Ve vzorovém domě bude k dispozici kuchyně od dodavatele SIKO v ceně 170 tis. Kč včetně DPH, která bude v tomto domě zahrnuta v ceně. Ve zbylých domech jsme schopni Vám realizaci takovéto kuchyně zajistit nad rámec kupní ceny.

Zařízení domů není prvoplánovité a dbáme na to, aby veškeré zařizovací předměty nejen plnily svou funkci, ale byly i oku lahodící a trvanlivé v čase. Kvalitní zařízení domu je pro nás prioritou a závazkem pro váš spokojený život.

Lokalita

Mělník má více než tisíciletou historii a když bloumáte centrem města, je to cítit na každém kroku. Město jako takové vždy utváří náměstí, a to je v Mělníku osobité, nabité emocemi. Náměstí Míru dominuje kašna se sousoším Vinobraní od Vincence Makovského, ale atmosféru dotváří také charakteristické domy či podloubí.

Doba je dnes natolik dynamická, že se lidé chtějí uklidnit a znovu vracet k životu na malém městě, užívat se zcela běžných radostí, poznávat nové přátelé či nakupovat v malých obchůdcích, kde při Vaší další návštěvě už prodavačka bude chystat Vám oblíbené zboží. To vše zde naleznete v hojné míře a je toho mnohem více.

Když navštívíte Mělník, jistě si nenecháte ujít pohled na soutok Labe s Vltavou, který je umocněn, pokud si ho užíváte z vyhlídky nad vinicí Svatá Ludmila, kde se pěstuje burgundská réva. A byla to Svatá Ludmila, s níž započalo pěstování vinné révy na Mělnicku a z vína se zde můžeme radovat dodnes. Plnými doušky si můžete víno každoročně vychutnat na slavnostech mělnického vinobraní, které se koná v zářijových dnech. Pod mělnickým zámkem se pak náchazejí zámecké vinné sklepy, které jsou naprosto ideální pro zrání vín.

Dopravní infrastruktura

Mělník má strategickou polohu, leží na pravém břehu Labe a navíc je v podstatě branou do CHKO Kokořínsko. Stěžejní je ale jeho napojení na dopravní tepnu – dálnici D8, která spojuje Prahu s Ústím nad Labem. Po silnici první třídy č. 16 je to k dálničnímu nájezdu ca 12 km (10 minut jízdy autem), a to činí z Mělníka atraktivní lokalitu jak pro místní, tak pro “přespolní”. Otevírají se vám pracovní možnosti na trhu v Praze a přitom si můžete užívat vyššího životního komfortu, který poskytuje bydlení v moderním rodinném domě.

Pokud jste ekologicky zaměření nebo jen zkrátka nevlastníte žádný automobil, pak nemusíte věšet hlavu. Spojení s Prahou je špičkové a je zajištěno prostřednictvím autobusové dopravy, která v nejvytěžovanějších časech jezdí každých dvacet minut a cílovou zastávkou je metro linky C Ládví (dle jízdního řádu 35 minut jízdy). Využít nicméně můžete i vlakovou dopravu, která ovšem nenabízí tak rychlé spojení s hlavním městem.